نرم افزار حسابداري نمايندگي در مشهد
بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی بازار
بررسی پارامترهای نرم افزار فروشگاهی سیان

قیمت ، کارایی ، کاربر پسند بودن ، قابلیت ها

قیمت

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان با قیمت تمام شده 100 هزار تومان برای مشتری ارزان ترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی موجود در بازار می باشد که ازین حیث می توان از آن به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی یاد کرد.

کارایی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان با زبان سی شارپ پیاده سازی شده است و با بهره گرفتن از جدیدترین تکنولوژی تولید که شامل دات نت فریم ورک 4.5 ، Entity Frameword 6 و WPF یکی از قدرتمندترین و سریع ترین نرم افزارهای حسابداری سطح فروشگاهی در بازار می باشد که در این زمینه یکه تاز می باشد.

کاربر پسند بودن

کاربر در نگاه اول از نرم افزار فروشگاهی سیان با گرافیک بسیار زیبا و چشم نواز مواجه می شود که با استفاده از ترکیب رنگ های زیبا و متفاوت در طول استفاده از نرم افزار چشم کاربر را خسته نکرده و جذب بیشتر کاربر به نرم افزار می شود. با استفاده از بررسی دقیق کارشناسان سعی شده تا کاربر در هر فرم از نرم افزار ، با اطلاعات زیادی مواجه نشود و بتواند پنجره ها را به راحتی مدیریت کند ، و هر بخش نرم افزار در دسته بندی بخصوص خود قرار گرفته که پیمایش در نرم افزار برای کاربر به راحتی قابل انجام است.

قابلیت ها

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان ، یک نرم افزار ساده ، روان ، آسان و در عین حال جامع می باشد که در غالب چهار زیر سیستم مالی ، انبار ، خرید و فروش و دریافت و پرداخت طراحی گردیده است که شامل امکانات ویژ? گزارش از ریز‌گردش یک کالا، یک شخص و یا یک شرکت و امکانات دیگر تا سود کالا ،گزارش سود و زیان ترازنامه با انواع شاخصه های مختلف برای کاربران محترم‌ است.
مهمترین قابلیت سیان که خود را از رقیبان متمایز کرده است قابلیت به روز رسانی و شخصی سازی با توجه به نظر مشتری است که در صورت درخواست به راحتی با نصب کردن فایل مورد در نظر در مسیر برنامه و نصب ماژول درخواستی ، قابلیت جدید مورد نظر کاربر به سیستم اضافه می شود.

(0) نظر
برچسب ها : نرم افزار فروشگاهی-سیان-نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری سیان معرفی فاکتور فروش

نرم افزار حسابداری سیان معرفی فاکتور فروش

فاکتور فروش سیان

برای تهیۀ فاکتور فروش سیان ، ابتدا از سربرگ خرید و فروش، از منوی فروش، بر روی آیکن فاکتور جدید کلیک می‌کنیم، در صفحۀ باز شده ، سیستم به طور خودکار شماره و تاریخ فاکتور را نمایش می‌دهد (قابل ویرایش است). در لینک مشتری، با کلیک بر کمبو، نام مشتری را انتخاب می‌کنیم.

فاکتور فروش نرم افزار حسابداری سیان

(اگر بخواهیم  سند آخرین فاکتور از مشتری را ببینیم،  باید بر روی    در سمت  چپ کمبو کلیک کنیم تا سیستم در لیست زیرین اطلاعات آخرین فاکتور از فروشنده را نمایش دهد.). بعد از انتخاب نام مشتری، برای تکمیل اطلاعات سند می‌توانید تلفن و نشانی مشتری را در لینک‌های مربوطه وارد نمائید. در کادر توسط، نیز می‌توانید نام واسطۀ فروش را ذکر کنید. سپس، در لیست زیرین  در ستون نام کالا با کلیک بر کمبو نام کالای فروش رفته را انتخاب می‌کنیم. در این مرحله سیستم به طور خودکار کد کالا و نام انبار و واحد شمارش کالا را در لینک‌های مربوطه نمایش می‌دهد. در فیلد مقدار، تعداد کالای فروش رفته و در فیلد مبلغ، قیمت کالا را وارد می‌کنیم. در این حالت، سیستم، مبلغ کل را نمایش می‌دهد. در قسمت پایین صفحه نیز سیستم مبلغ قابل پرداخت را با احتساب تخفیف و مالیات ( در صورت وارد کردن مبلغ مالیات در لینک مالیات) نمایش می‌دهد. در صورت لزوم، شما می‌توانید در قسمت پایین صفحه در لینک بازاریاب، با انتخاب بر کمبو نام بازریاب فروش کالا را انتخاب کرده و در کادر روبروی آن در لینک مبلغ بازاریابی، مبلغ را وارد کنید.  در لینک پیک نیز می‌توانید با کلیک بر کمبو نام پیک و در کادر روبروی آن، مبلغ پیک را وارد می‌کنیم. قبل از ذخیرۀ اطلاعات می‌توانیم از منوی بالای صفحه در قسمت اطلاعات بیشتر، سود فاکتور، سابقۀ خرید و فروش کالا، اطلاعات مشتری را مشاهده و همچنین می‌توان مالیات بر ارزش افزوده را نیز محاسبه کرد.

سود فاکتور فروش نرم افزار حسابداری سیان

در نوار بالای صفحه ، در قسمت اطلاعات بیشتر می‌توانید با کلیک بر آیکن سود فاکتور، در کادر باز شده، سود فروش کالا را مشاهده نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
محاسبه مالیات بر ارزش افزوده

معرفی محاسبه مالیات بر ارزش افزوده در نرم افزار حسابداری سیان

محاسبه مالیات بر ارزش افزوده

با کلیک بر کمبو در آیکن محاسبه مالیات بر ارزش افزوده در منوی بالای صفحه و در قسمت اطلاعات بیشتر و انتخاب گزینۀ بر اساس تنظیمات، مالیات فروش کالا محاسبه شده و در قسمت پایین صفحه مبلغ مالیات نمایش داده می‌شود و در نهایت در مبلغ قابل پرداخت لحاظ می‌شود.

 

مالیات بر ارزش افزوده

 

قبض دریافت باز می‌شود. که به طور خودکار نام پداخت کننده و نقش آن و شماره و تاریخ فاکتور را نمایش می‌دهد. شما برای اطلاعات بیشتر می‌توانید نام واسط فروش کالا را نیز در کادر توسط وارد نمائید. سپس با توجه به نوع دریافتی( نقدی، چک، حواله) و نیز با توجه به آنچه در بند 16 توضیح داده شد، اطلاعات مرتبط به قسمت دریافت را وارد می‌کنیم. در این مرحله، اطلاعات به لیست زیرین اضافه شده و دکمۀ ذخیره اطلاعات پررنگ می‌شود. و با کلیک بر آن اطلاعات ذخیره می‌گردد.

(0) نظر
برچسب ها :
قابلیت های نرم افزار حقوق و دستمزد سانیران

معرفی اطلاعات اولیه حقوق و دستمزد نرم افزار حسابداری سانیران

برای استفاده از ماژول حقوق و دستمزد باید در ابتدا اطلاعات اولیه مربوط به عملیات حقوقی ، پرسنلی و ... در راستای پرداخت حقوق به پرسنل و تخصیص سند حسابداری مربوط به آن را وارد کنید ، در ادامه مطلب امکانات اطلاعات اولیه حقوق و دستمزد لیست شده است.

 

نرم افزار حقوق و دستمزد سانیران

منوی اطلاعات اولیه حقوق دستمزد ( اطلاعات حقوقی و احکام پرسنلی)

* تنظیم سال حقوق
* معرفی مشخصات کارکنان
* معرفی رشته های تحصیلی
* معرفی سازمان‌ها
* ایجاد چارت سازمان
* معرفی مشاغل
*تعریف گروه حقوقی
* تعریف انواع استخدام
* ایجاد جدول تقویم کاری
* تنظیم و ایجاد جدول مالیاتی

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته چهارم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته سوم خرداد 1394 هفته چهارم فروردین 1394 هفته سوم فروردین 1394
موضوعات
نرم افزار حسابداری سانیران (11) نرم افزار حسابداری (10) نرم افزار جامع حسابداری (9) داشبورد مدیریتی تحت وب (8) گزارش ساز پویا (7) نرم افزار حسابداری جامع (7) نرم افزار حسابداری رایگان (7) نرم افزار حسابداری ارزان (7) نرم افزار داشبورد ساز (7) نرم افزار حسابداری یکپارچه (6) سیستم مالی (6) سیستم مالی یکپارچه (5) گزارش ساز حرفه ای (5) نرم افزار انبارداری (5) نرم افزار مالیاتی (5) داشبورد (5) نرم افزار گزارش ساز (5) داشبورد مدیریتی (4) نرم افزار خزانه داری (4) سانیران (4) نرم افزار فروشگاهی سبز نگار (4) نرم افزار تدارکات داخلی (3) نرم افزار سبزنگار (3) سبز نگار (2) حسابداری مالی (2) WBS (2) نرم افزار فروشگاهی (2) سبزنگار (2) معافیت مالیاتی (2) صندوق مکانیزه فروش (2) سیان (1) ساختار شکست کار (1) درباره سانیران (1) حسابداری پیمانکاری (1) بدون موضوع (5)
صفحه ها
فیدها
links
نرم افزار حسابداری سانیران نرم افزار حسابداری نرم افزار جامع حسابداری نرم افزار فروشگاهی نرم افزار حسابداری ارزان
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 24726
تعداد نوشته ها : 27
تعداد نظرات : 1
X