نرم افزار حسابداري نمايندگي در مشهد
حواله انبار چیست؟

معرفی نحوه ایجاد حواله انبار در نرم افزار فروشگاهی سیان

حواله انبار

ابتدا از سربرگ انبار و کالا، از منوی انبار، بر روی آیکن حوالۀ انبار جدید، کلیک کرده و در صفحۀ باز شده در لینک انبار مبدأ، با کلیک بر کمبو، انبار مبدأ و در لینک انبار مقصد با کلیک بر کمبو، انبار مقصد را انتخاب می‌کنیم. لینک‌های شماره و تاریخ به صورت خودکار در سیستم نمایش داده می‌شوند. سپس در لیست زیرین با انتخاب ستون نام کالا، ستون فعال شده و با کلیک بر کمبو می‌توان نام کالا را انتخاب کرد.

(0) نظر
برچسب ها :
کاردکس کالا در نرم افزار حسابداری سانیران

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان

کاردکس کالا

برای مشاهدۀ کاردکس کالا، ابتدا از سربرگ کالا و انبار، از منوی انبار  بر روی آیکن کاردکس کالا کلیک کرده ، و با کلیک بر کمبو در لینک گروه کالا، گروه کالا را انتخاب و در لینک کالا نیز با کلیک بر کمبو نوع کالا را انتخاب می‌کنیم. در این مرحله، سیستم به صورت خودکار کاردکس کالا را در لیست زیرین نمایش می‌دهد. شما می‌توانید با انتخاب انبار مشخص از لینک انبار و یا تعیین شخص خاص در لینک شخص و یا انتخاب نوع عملیات از قبیل: خرید، فروش، برگشت از خرید و ... کاردس کالا را با توجه به نوع عملیات انتخابی خود با جزئیات مشاهده نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
بررسی فاکتور خرید

معرفی فاکتور خرید در نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان

فاکتور خرید

برای ایجاد فاکتور خرید ، ابتدا از سربرگ خرید و فروش، از منوی خرید، بر روی آیکن فاکتور جدید کلیک می‌کنیم، در صفحۀ باز شده ، سیستم به طور خودکار شماره و تاریخ فاکتور را نمایش می‌دهد (قابل ویرایش است). در لینک فروشنده با کلیک بر کمبو، نام فروشنده را انتخاب می‌کنیم.
اگر بخواهیم سند آخرین فاکتور از فروشنده را ببینیم، باید بر روی در سمت چپ کمبو کلیک کنیم تا سیستم در لیست زیرین اطلاعات آخرین فاکتور از فروشنده را نمایش دهد. در غیر این صورت، بعد از انتخاب نام مشتری، در صورت لزوم تلفن و نشانی فروشنده را در لینک‌های مربوطه وارد کرده و در قسمت لیست زیرین بر روی نام کالا کلیک می‌کنیم در این مرحله ستون کالا فعال شده و یا کلیک بر کمبو، کالای خریداری شده را انتخاب می‌کنیم.

در این صورت، سیستم به طور خودکار، مبلغ کل را نمایش می‌دهد. در قسمت پایین صفحه نیز سیستم مبلغ قابل پرداخت را با احتساب تخفیف و مالیات ( در صورت وارد کردن مبلغ مالیات در لینک مالیات) نمایش می‌دهد. سپس با زدن دکمۀ ذخیره از قسمت بالا و سمت راست صفحه، اطلاعات را ذخیره می‌کنیم. با ذخیرۀ اطلاعات کادر جدیدی با نام صدور قبض پرداخت باز می‌شود در این کادر سیستم به طور خودکار نام دریافت کننده را در لینک دریافت کننده و نقش آن در لینک روبرو، همچنین شمارۀ سند و تاریخ را نمایش می‌دهد. در لینک توسط، نام پرداخت کننده را وارد کرده و در صورت لزوم اطلاعات لازم را در لینک توضیحات وارد می‌کنیم.

(0) نظر
برچسب ها : نرم افزار حسابداری سانیران - نرم افزار حسابداری - نرم افزار جامع حسابداری
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته چهارم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته سوم خرداد 1394 هفته چهارم فروردین 1394 هفته سوم فروردین 1394
موضوعات
نرم افزار حسابداری سانیران (11) نرم افزار حسابداری (10) نرم افزار جامع حسابداری (9) داشبورد مدیریتی تحت وب (8) گزارش ساز پویا (7) نرم افزار حسابداری جامع (7) نرم افزار حسابداری رایگان (7) نرم افزار حسابداری ارزان (7) نرم افزار داشبورد ساز (7) نرم افزار حسابداری یکپارچه (6) سیستم مالی (6) سیستم مالی یکپارچه (5) گزارش ساز حرفه ای (5) نرم افزار انبارداری (5) نرم افزار مالیاتی (5) داشبورد (5) نرم افزار گزارش ساز (5) داشبورد مدیریتی (4) نرم افزار خزانه داری (4) سانیران (4) نرم افزار فروشگاهی سبز نگار (4) نرم افزار تدارکات داخلی (3) نرم افزار سبزنگار (3) سبز نگار (2) حسابداری مالی (2) WBS (2) نرم افزار فروشگاهی (2) سبزنگار (2) معافیت مالیاتی (2) صندوق مکانیزه فروش (2) سیان (1) ساختار شکست کار (1) درباره سانیران (1) حسابداری پیمانکاری (1) بدون موضوع (5)
صفحه ها
فیدها
links
نرم افزار حسابداری سانیران نرم افزار حسابداری نرم افزار جامع حسابداری نرم افزار فروشگاهی نرم افزار حسابداری ارزان
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 24746
تعداد نوشته ها : 27
تعداد نظرات : 1
X