نرم افزار حسابداري نمايندگي در مشهد
نرم افزار فروشگاهی چیست؟

نرم افزار فروشگاهی سیان : معرفی نحوه تعریف کالا ، گروه کالا ، انبار کالا

برای تعریف کالا ، ابتدا باید گروه کالا و انبار را تعریف کنیم.

تعریف گروه کالا
ابتدا در سربرگ کالا و انبار، در منوی کالا، بر روی کمبو در آیکن گروه جدید، کلیک می‌کنیم. در این حالت، سیستم دو گزینه را نمایان می‌کند.


ادامه مطلب را در سانیران بخوانید : تعریف کالا در نرم افزار فروشگاهی سیان

(0) نظر
برچسب ها :
حواله انبار چیست؟

معرفی نحوه ایجاد حواله انبار در نرم افزار فروشگاهی سیان

حواله انبار

ابتدا از سربرگ انبار و کالا، از منوی انبار، بر روی آیکن حوالۀ انبار جدید، کلیک کرده و در صفحۀ باز شده در لینک انبار مبدأ، با کلیک بر کمبو، انبار مبدأ و در لینک انبار مقصد با کلیک بر کمبو، انبار مقصد را انتخاب می‌کنیم. لینک‌های شماره و تاریخ به صورت خودکار در سیستم نمایش داده می‌شوند. سپس در لیست زیرین با انتخاب ستون نام کالا، ستون فعال شده و با کلیک بر کمبو می‌توان نام کالا را انتخاب کرد.

(0) نظر
برچسب ها :
بررسی فاکتور خرید

معرفی فاکتور خرید در نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان

فاکتور خرید

برای ایجاد فاکتور خرید ، ابتدا از سربرگ خرید و فروش، از منوی خرید، بر روی آیکن فاکتور جدید کلیک می‌کنیم، در صفحۀ باز شده ، سیستم به طور خودکار شماره و تاریخ فاکتور را نمایش می‌دهد (قابل ویرایش است). در لینک فروشنده با کلیک بر کمبو، نام فروشنده را انتخاب می‌کنیم.
اگر بخواهیم سند آخرین فاکتور از فروشنده را ببینیم، باید بر روی در سمت چپ کمبو کلیک کنیم تا سیستم در لیست زیرین اطلاعات آخرین فاکتور از فروشنده را نمایش دهد. در غیر این صورت، بعد از انتخاب نام مشتری، در صورت لزوم تلفن و نشانی فروشنده را در لینک‌های مربوطه وارد کرده و در قسمت لیست زیرین بر روی نام کالا کلیک می‌کنیم در این مرحله ستون کالا فعال شده و یا کلیک بر کمبو، کالای خریداری شده را انتخاب می‌کنیم.

در این صورت، سیستم به طور خودکار، مبلغ کل را نمایش می‌دهد. در قسمت پایین صفحه نیز سیستم مبلغ قابل پرداخت را با احتساب تخفیف و مالیات ( در صورت وارد کردن مبلغ مالیات در لینک مالیات) نمایش می‌دهد. سپس با زدن دکمۀ ذخیره از قسمت بالا و سمت راست صفحه، اطلاعات را ذخیره می‌کنیم. با ذخیرۀ اطلاعات کادر جدیدی با نام صدور قبض پرداخت باز می‌شود در این کادر سیستم به طور خودکار نام دریافت کننده را در لینک دریافت کننده و نقش آن در لینک روبرو، همچنین شمارۀ سند و تاریخ را نمایش می‌دهد. در لینک توسط، نام پرداخت کننده را وارد کرده و در صورت لزوم اطلاعات لازم را در لینک توضیحات وارد می‌کنیم.

(0) نظر
برچسب ها : نرم افزار حسابداری سانیران - نرم افزار حسابداری - نرم افزار جامع حسابداری
فاکتور برگشت از خرید چیست؟

معرفی فاکتور برگشت از خرید در نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان

فاکتور برگشت از خرید

ابتدا از سربرگ خرید و فروش، و از منوی خرید، بر روی آیکن فاکتور برگشت از خرید ، کلیک می‌کنیم. در صفحۀ باز شده شمارۀ سند و تاریخ به طور خودکار نمایش داده می‌شود. در لینک فروشنده، با کلیک بر کمبو نام فروشندۀ کالا را انتخاب می‌کنیم. سپس با کلیک بر ستون کالا در لیست زیرین، سیستم به طور پیش فرض اولین فاکتور مربوط به فروشنده را نمایش می‌دهد. شما می‌توانید.در ستون فاکتور در لیست زیرین با کلیک بر کمبو از میان فاکتورهای به نمایش گذاشتۀ مربوط به فروشنده، فاکتور مورد نظر خود را انتخاب کرده، که در این صورت اطلاعات مربوط به فاکتور در لیست نمایان می‌شود و شما می‌توانید با کلیک بر دکمۀ ذخیره از قسمت بالا و گوشۀ سمت راست صفحه، اطلاعات را ذخیره نمائید.


فاکتور برگشت از خرید
فاکتور برگشت از خرید 
(0) نظر
برچسب ها : سانیران-نرم افزار جامع حسابداری-نرم افزار حسابداری-فاکتور برگشت از خرید
بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی بازار
بررسی پارامترهای نرم افزار فروشگاهی سیان

قیمت ، کارایی ، کاربر پسند بودن ، قابلیت ها

قیمت

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان با قیمت تمام شده 100 هزار تومان برای مشتری ارزان ترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی موجود در بازار می باشد که ازین حیث می توان از آن به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی یاد کرد.

کارایی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان با زبان سی شارپ پیاده سازی شده است و با بهره گرفتن از جدیدترین تکنولوژی تولید که شامل دات نت فریم ورک 4.5 ، Entity Frameword 6 و WPF یکی از قدرتمندترین و سریع ترین نرم افزارهای حسابداری سطح فروشگاهی در بازار می باشد که در این زمینه یکه تاز می باشد.

کاربر پسند بودن

کاربر در نگاه اول از نرم افزار فروشگاهی سیان با گرافیک بسیار زیبا و چشم نواز مواجه می شود که با استفاده از ترکیب رنگ های زیبا و متفاوت در طول استفاده از نرم افزار چشم کاربر را خسته نکرده و جذب بیشتر کاربر به نرم افزار می شود. با استفاده از بررسی دقیق کارشناسان سعی شده تا کاربر در هر فرم از نرم افزار ، با اطلاعات زیادی مواجه نشود و بتواند پنجره ها را به راحتی مدیریت کند ، و هر بخش نرم افزار در دسته بندی بخصوص خود قرار گرفته که پیمایش در نرم افزار برای کاربر به راحتی قابل انجام است.

قابلیت ها

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان ، یک نرم افزار ساده ، روان ، آسان و در عین حال جامع می باشد که در غالب چهار زیر سیستم مالی ، انبار ، خرید و فروش و دریافت و پرداخت طراحی گردیده است که شامل امکانات ویژ? گزارش از ریز‌گردش یک کالا، یک شخص و یا یک شرکت و امکانات دیگر تا سود کالا ،گزارش سود و زیان ترازنامه با انواع شاخصه های مختلف برای کاربران محترم‌ است.
مهمترین قابلیت سیان که خود را از رقیبان متمایز کرده است قابلیت به روز رسانی و شخصی سازی با توجه به نظر مشتری است که در صورت درخواست به راحتی با نصب کردن فایل مورد در نظر در مسیر برنامه و نصب ماژول درخواستی ، قابلیت جدید مورد نظر کاربر به سیستم اضافه می شود.

(0) نظر
برچسب ها : نرم افزار فروشگاهی-سیان-نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری سیان معرفی فاکتور فروش

نرم افزار حسابداری سیان معرفی فاکتور فروش

فاکتور فروش سیان

برای تهیۀ فاکتور فروش سیان ، ابتدا از سربرگ خرید و فروش، از منوی فروش، بر روی آیکن فاکتور جدید کلیک می‌کنیم، در صفحۀ باز شده ، سیستم به طور خودکار شماره و تاریخ فاکتور را نمایش می‌دهد (قابل ویرایش است). در لینک مشتری، با کلیک بر کمبو، نام مشتری را انتخاب می‌کنیم.

فاکتور فروش نرم افزار حسابداری سیان

(اگر بخواهیم  سند آخرین فاکتور از مشتری را ببینیم،  باید بر روی    در سمت  چپ کمبو کلیک کنیم تا سیستم در لیست زیرین اطلاعات آخرین فاکتور از فروشنده را نمایش دهد.). بعد از انتخاب نام مشتری، برای تکمیل اطلاعات سند می‌توانید تلفن و نشانی مشتری را در لینک‌های مربوطه وارد نمائید. در کادر توسط، نیز می‌توانید نام واسطۀ فروش را ذکر کنید. سپس، در لیست زیرین  در ستون نام کالا با کلیک بر کمبو نام کالای فروش رفته را انتخاب می‌کنیم. در این مرحله سیستم به طور خودکار کد کالا و نام انبار و واحد شمارش کالا را در لینک‌های مربوطه نمایش می‌دهد. در فیلد مقدار، تعداد کالای فروش رفته و در فیلد مبلغ، قیمت کالا را وارد می‌کنیم. در این حالت، سیستم، مبلغ کل را نمایش می‌دهد. در قسمت پایین صفحه نیز سیستم مبلغ قابل پرداخت را با احتساب تخفیف و مالیات ( در صورت وارد کردن مبلغ مالیات در لینک مالیات) نمایش می‌دهد. در صورت لزوم، شما می‌توانید در قسمت پایین صفحه در لینک بازاریاب، با انتخاب بر کمبو نام بازریاب فروش کالا را انتخاب کرده و در کادر روبروی آن در لینک مبلغ بازاریابی، مبلغ را وارد کنید.  در لینک پیک نیز می‌توانید با کلیک بر کمبو نام پیک و در کادر روبروی آن، مبلغ پیک را وارد می‌کنیم. قبل از ذخیرۀ اطلاعات می‌توانیم از منوی بالای صفحه در قسمت اطلاعات بیشتر، سود فاکتور، سابقۀ خرید و فروش کالا، اطلاعات مشتری را مشاهده و همچنین می‌توان مالیات بر ارزش افزوده را نیز محاسبه کرد.

سود فاکتور فروش نرم افزار حسابداری سیان

در نوار بالای صفحه ، در قسمت اطلاعات بیشتر می‌توانید با کلیک بر آیکن سود فاکتور، در کادر باز شده، سود فروش کالا را مشاهده نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
نرم افزار حسابداری خدماتی سانیران

شرکت سانیران از جمله بهترین شرکت‌هایی‌ می‌باشد که نرم افزار‌های حسابداری خدماتی ارائه میدهد.

شرکت سانیرانبا ساختن نرم افزار‌های سانیران و سیان که در دو نسخه جامعه و فروشگاهی درایران به عنوانه یکی‌ از بهترین شرکت‌های نرم افزاری و خدماتی در زمینه حساب داری می‌باشد که میتواند بهترین انتخاب برای مصرف کنند‌ها باشد.ادامه مطلب را در سانیران بخوانید : نرم افزار حسابداری خدماتی سانیران
(0) نظر
برچسب ها : سانیران-نرم افزار حسابداری-نرم افزار حسابداری خدماتی
سیستم جامع فروش سانیران

سیستم جامع فروش سانیران

سیستم فروش داخلی سانیرانبا ثبت و پردازش سفارش مشتریان و صدور و چاپ اسناد فروش از جمله پیش فاکتور، قرارداد، حواله، فاکتور فروش، مجوز و فاکتور برگشت از فروش، تمام فرایندهای فروش شما را ساماندهی کرده و به افزایش میزان فروش سازمان کمک می‌کند. این سیستم با فراهم کردن امکان کنترل وضعیت موجودی محصولات، مدیرانفروش را قادر می‌سازد با مدیریت مناسب تعهدات خود نسبت به مشتریان، هزینه‌های نگهداری کالا را به حداقل برسانند و نیز با ارزیابی دقیق وضعیت حساب مشتریان، فروشی بیش از میزان اعتبار و نقدینگی حساب آن‌ها انجام ندهند.

امکانات اولیه:

امکان تعریف گروه بندی مشتریان و کالاها

امکان اعمال هر گونه عامل اعم از تخفیف و مالیات و … به گروه بندی ها

مدیریت ثبت و بررسی درخواست‌های فروش و رسیدگی به آنها

تعریف وسایط نقلیه و تعرفه‌های حمل مرتبط با آن

محاسبات هزینه حمل به‌صورت اتوماتیک

امکانات اسناد:

صدور اسناد حسابداری فروش و ارتباط یکپارچه با نرم‌افزار حسابداری

صدور حواله فروش و اعلام تحویل به انبارمحصول

صدور فاکتورهای فروش به‌صورت خودکار پس از تحویل محصول به مشتریان

کنترل موجودی قابل فروش و امکان رزرو موجودی هنگام صدورپیش فاکتور و حواله فروش

صدور پیش فاکتور فروش و اعلام شرایط فروش به مشتریان

مدیریت پیش‌دریافت‌ها در زمان عقد قرارداد و استهلاک آن در فاکتورهای فروش

پشتیبانی از قانون مالیات و عوارض بر ارزش افزوده

تنظیم فرایندهای فروش به دلخواه کاربر

مدیریت فرایند برگشت از فروش

امکان طراحی فرم‌های دلخواه کاربر و برقراری ارتباط با فرم‌های نرم‌افزار

فروش ارزی برای ثبت اسناد فروش ارزی

صدور اسناد ، حواله صادراتی، مجوز برگشت از فروش ارزی و فاکتور برگشت از فروش ارزی

ردیابی فروش:

امکانات کلی:

زیر سیستم ردیابی فروش

امکان ردیابی محصولات در فروش و صدور مجوز برای انبار

ارتباط با زیر سیستم انبارردیابی و تعیین مقدار ردیابی در حواله‌های صادره به انبار

امکانات گزارشات:

امکان مرور وضعیت حساب مشتریان با دقت و سرعت بالا

ارائه گزارش صورت‌حساب فروش کالا طبق فرمت ارائه شده‌ی وزارت دارایی

ارائه خلاصه وضعیت گردش حساب مشتریان

   گزارش پرفروش‌ترین کالا در یک گروه

گزارش فروش به تفکیک مراکز فروش، محل‌های جغرافیایی، بازاریاب‌ها، مشتریانو گروه‌های کالا

گزارش سود و زیان فروش محصولات

زیر سیستم انبار ردیابی شناسایی: 

نگهداری اطلاعات عامل‌هایردیابی برای کالاها از قبیل تاریخ انقضا، پروژه، شماره سریال، بچ تولیدی، تامین کنندگان، محل فیزیکی کالا در انبار، رنگ، درجه کیفیت کالا و محصولات تولیدی

کنترل موجودی کالا بر اساس عامل ردیابی

نمایی از نرم افزار :


(0) نظر
برچسب ها : سیستم مالی یکپارچه - سیستم مالی - نرم افزار داشبورد ساز - داشبورد مدیریتی تحت وب - داشبورد مدیریتی - داشبورد - نرم افزار گزارش ساز - گزارش ساز پویا - گزارش ساز حرفه ای - نرم افزار خزانه داری - نرم افزار انبارداری - نرم افزار مالیاتی - نرم افزار جامع حسابداری - نرم افزار حسابداری جامع - نرم افزار حسابداری یکپارچه - نرم افزار حسابداری رایگان - نرم افزار حسابداری ارزان - نرم افزار حسابداری سانیران - نرم افزار حسابداری
سیستم جامع انبارداری سانیران

سیستم جامع انبارداری سانیران

سیستم انبار و حسابداری انبار سانیران، کار ثبت و نگهداری اطلاعات تمام فرآیندهای مرتبط با ورود و خروج کالا و تغییرات کالا در انبار اعم از خرید، مصرف، تولید، فروش، ضایعات، امانی، انتقالی و انبارگردانی را انجام می‌دهد. در سیستم انبار و حسابداری انبار، اطلاعات مبلغی کالا به روش‌های میانگین و فایفو و براساس هزینه‌یابی ساده و استاندارد محاسبه و نگهداری می‌شود.

سیستم جامع انبارداری سانیران

سیستم انبار و حسابداری انبار سانیران، کار ثبت و نگهداری اطلاعات تمام فرآیندهای مرتبط با ورود و خروج کالا و تغییرات کالا در انبار اعم از خرید، مصرف، تولید، فروش، ضایعات، امانی، انتقالی و انبارگردانی را انجام می‌دهد. در سیستم انبار و حسابداری انبار، اطلاعات مبلغی کالا به روش‌های میانگین و فایفو و براساس هزینه‌یابی ساده و استاندارد محاسبه و نگهداری می‌شود.

امکانات اولیه سیستم جامع انبارداری سانیران

نگهداری اطلاعات کالاها و ویژگی‌های آنها و کدگذاری اتوماتیک کالا - Code Generator

استفاده از واحدهای سنجش اصلی و فرعی و افزودن فیلدها و ویژگی‌های اطلاعاتی دیگر به کالا

تعریف اقلام تشکیل دهنده کالا و فراهم آوردن تسهیلاتی در ورود اطلاعات اسناد انبار

تعریف حدود کنترل موجودی برای کالاها به منظور کنترل و سفارش‌گذاری به‌موقع

تعیین محل‌های فیزیکی کالا در انبارها

امکان معرفی کالا از طریق سایر سیستم‌ها با استفاده از رابط نرم‌افزاری

امکانات قیمت گذاری سیستم جامع انبارداری سانیران:

قیمت‌گذاری موجودی‌ها با روش‌های میانگین وFIFO و دارایی ثابت ها با شناسایی ویژه

استفاده هم زمان از روش نرخ‌گذاری استاندارد برای محاسبه انحراف از بودجه تصویب ‌شده

قیمت‌گذاری محصولات و نیمه‌ساخته‌ها در طول دوره مالی با استفاده از نرخ استاندارد و واقعی

قابلیت قیمت‌گذاری اسناد به صورت برآوردی و واقعی و اصلاحات و  محاسبات مربوط به تعدیلات

استفاده از نرخ استاندارد در قیمت محصولات

امکانات اسناد سیستم جامع انبارداری سانیران:

امکان ثبت اسناد ورود و خروج مربوط به خرید، مصرف، تولید، فروش، ضایعات، دارایی ثابت، انتقال، امانی‌ها و انبارگردانی

ثبت اطلاعات بازرسی کالا قبل از ورود به انبار

برقراری کنترل‌های لازم بر روی موجودی و دسترسی لحظه‌ای به کاردکس کالا و وضعیت موجودی‌ها

امکان استفاده از بارکدخوان در ثبت اسناد انبار

ثبت و ضبط اسناد انبار از طریق فایل متنی و اکسل

صدور اسناد وارده و صادره بر مبنای مجوزهای سایر سیستم‌ها مانند تدارکات و فروش

دریافت درخواست کالا از واحدهای مختلف سازمان و مدیریت مانده‌های تحویل نشده

اعلام درخواست‌های تحویل نشده به واحد بازرگانی به منظور ثبت سفارش خرید

پوشش‌دهی قانون مالیات بر ارزش افزوده

صدور اسناد حسابداری مربوط به کلیه اسناد انبار

امکانات انبار گردانی سیستم جامع انبارداری سانیران:

عملیات انبارگردانی با روش‌های چندشمارشی

صدور تگ‌ انبارگردانی

صدور خودکار اسناد کسری و اضافی انبارگردانی

عملیات بستن دوره مالی و انتقال موجودی تعدادی و ریالی به دوره مالی جدید

امکانات گزارشات سیستم جامع انبارداری سانیران:

کاردکس‌های تعدادی و ریالی کالا در سطح موسسه و انبار

مرور گردش و مانده کالا به تفکیک انبار، نوع اسناد، طرف مقابل و سایر ابعاد

گزارش کالاهای قابل سفارش و راکد

گزارش جامع اسناد انبار، گردش و آنالیز گردش کالا و موجودی‌ها

گزارش مصرف مراکز هزینه بر‌حسب عوامل مصرف

گزارش انبارگردانی، لیست شمارش‌های انبارگردانی،گزارش مغایرت موجودی

کاردکس تعدادی و گزارش‌های موجودی کالابه تفکیک عامل ردیابی

زیر سیستم انبار ردیابی شناسایی سیستم جامع انبارداری سانیران

نگهداری اطلاعات عامل‌های ردیابی برای کالاها از قبیل تاریخ انقضا، پروژه، شماره سریال، تولیدی، تامین کنندگان، محل فیزیکی کالا در انبار، رنگ، درجه کیفیت کالا و محصولات تولیدی

کنترل موجودی کالا بر اساس عامل ردیابی

امکانات اولیه سیستم جامع انبارداری سانیران

نگهداری اطلاعات کالاها و ویژگی‌های آنها و کدگذاری اتوماتیک کالا - Code Generator

استفاده از واحدهای سنجش اصلی و فرعی و افزودن فیلدها و ویژگی‌های اطلاعاتی دیگر به کالا

تعریف اقلام تشکیل دهنده کالا و فراهم آوردن تسهیلاتی در ورود اطلاعات اسناد انبار

تعریف حدود کنترل موجودی برای کالاها به منظور کنترل و سفارش‌گذاری به‌موقع

تعیین محل‌های فیزیکی کالا در انبارها

امکان معرفی کالا از طریق سایر سیستم‌ها با استفاده از رابط نرم‌افزاری

امکانات قیمت گذاری سیستم جامع انبارداری سانیران:

قیمت‌گذاری موجودی‌ها با روش‌های میانگین وFIFO و دارایی ثابت ها با شناسایی ویژه

استفاده هم زمان از روش نرخ‌گذاری استاندارد برای محاسبه انحراف از بودجه تصویب ‌شده

قیمت‌گذاری محصولات و نیمه‌ساخته‌ها در طول دوره مالی با استفاده از نرخ استاندارد و واقعی

قابلیت قیمت‌گذاری اسناد به صورت برآوردی و واقعی و اصلاحات و  محاسبات مربوط به تعدیلات

استفاده از نرخ استاندارد در قیمت محصولات

امکانات اسناد سیستم جامع انبارداری سانیران:

امکان ثبت اسناد ورود و خروج مربوط به خرید، مصرف، تولید، فروش، ضایعات، دارایی ثابت، انتقال، امانی‌ها و انبارگردانی

ثبت اطلاعات بازرسی کالا قبل از ورود به انبار

برقراری کنترل‌های لازم بر روی موجودی و دسترسی لحظه‌ای به کاردکس کالا و وضعیت موجودی‌ها

امکان استفاده از بارکدخوان در ثبت اسناد انبار

ثبت و ضبط اسناد انبار از طریق فایل متنی و اکسل

صدور اسناد وارده و صادره بر مبنای مجوزهای سایر سیستم‌ها مانند تدارکات و فروش

دریافت درخواست کالا از واحدهای مختلف سازمان و مدیریت مانده‌های تحویل نشده

اعلام درخواست‌های تحویل نشده به واحد بازرگانی به منظور ثبت سفارش خرید

پوشش‌دهی قانون مالیات بر ارزش افزوده

صدور اسناد حسابداری مربوط به کلیه اسناد انبار

امکانات انبار گردانی سیستم جامع انبارداری سانیران:

عملیات انبارگردانی با روش‌های چندشمارشی

صدور تگ‌ انبارگردانی

صدور خودکار اسناد کسری و اضافی انبارگردانی

عملیات بستن دوره مالی و انتقال موجودی تعدادی و ریالی به دوره مالی جدید

امکانات گزارشات سیستم جامع انبارداری سانیران:

کاردکس‌های تعدادی و ریالی کالا در سطح موسسه و انبار

مرور گردش و مانده کالا به تفکیک انبار، نوع اسناد، طرف مقابل و سایر ابعاد

گزارش کالاهای قابل سفارش و راکد

گزارش جامع اسناد انبار، گردش و آنالیز گردش کالا و موجودی‌ها

گزارش مصرف مراکز هزینه بر‌حسب عوامل مصرف

گزارش انبارگردانی، لیست شمارش‌های انبارگردانی،گزارش مغایرت موجودی

کاردکس تعدادی و گزارش‌های موجودی کالابه تفکیک عامل ردیابی

زیر سیستم انبار ردیابی شناسایی سیستم جامع انبارداری سانیران

نگهداری اطلاعات عامل‌های ردیابی برای کالاها از قبیل تاریخ انقضا، پروژه، شماره سریال، تولیدی، تامین کنندگان، محل فیزیکی کالا در انبار، رنگ، درجه کیفیت کالا و محصولات تولیدی

کنترل موجودی کالا بر اساس عامل ردیابی

(0) نظر
برچسب ها : سیستم مالی یکپارچه - سیستم مالی - نرم افزار داشبورد ساز - داشبورد مدیریتی تحت وب - داشبورد مدیریتی - داشبورد - نرم افزار گزارش ساز - گزارش ساز پویا - نرم افزار انبارداری - گزارش ساز حرفه ای - نرم افزار خزانه داری - نرم افزار مالیاتی - نرم افزار جامع حسابداری - نرم افزار حسابداری جامع - نرم افزار حسابداری یکپارچه - نرم افزار حسابداری رایگان - نرم افزار حسابداری ارزان - نرم افزار حسابداری سانیران - نرم افزار حسابداری
سیستم جامع خزانه داری سانیران

سیستم جامع خزانه داری سانیران

سیستم دریافت و پرداخت سانیران امکانات مناسبی برای ثبت، کنترل و در نهایت گزارش‌گیری از اطلاعات مربوط به عملیات دریافت و پرداخت فراهم کرده و به این ترتیب اطلاعات لازم برای مدیریت بهینه و کارآمد منابع را در اختیار مدیران قرار می‌دهد. این سیستم با استفاده از فرم‌ها و گزارش‌های گوناگون، همه‌ی فرایندهای دریافت و پرداخت، تنخواه گردان‌ها، تسهیلات و ضمانت‌نامه‌ها را پوشش می‌دهد.

قابلیت ها:

امکانات اولیه:

تعریف بانکها، شعب بانک، حسابهای بانکی و تعیین دارندگان امضای مجاز

تعریف صندوق و صندوقداران به همراه مجوزهای دسترسی

امکان تعریف دسته چک برای چکهای پرداختنی

امکان طراحی فرمهای چک درقالب فرمهای کلیه بانکها و تنظیم چاپ بر روی تصویر اسکن شده

امکانات اسناد:

ثبت  اسناد دریافتنی، پرداختنی و تضمینی (چکها و اوراق بهادار)

ایجاد، اصلاح و حذف چکهای مورد نظر

امکان ثبت اسناد ارزی در سیستم خزانه

تغییر وضعیت اسناد دریافتنی بین حالتهای وصول نشده، در جریان وصول، وصول شده، برگشتنی، واگذار شده یا نقد شده

امکان تغییر اسناد پرداختنی بین حالتهای پاس نشده، پاس شده یا عودت یافته

انجام خودکار عملیات مالی مربوط به هر یک از دریافتها و پرداختها (سند حسابداری مالی)

امکان دریافت اسناد پرداختنی عودت یافته

امکان پرداخت از طریق اسناد دریافتنی موجود درصندوق

صدور رسید دریافت یا پرداخت

امکانات گزارشات:

نمایش اقلام باز اسناد دریافتنی (وصول نشده، در جریان وصول، برگشتی) و اسناد پرداختنی (پاس نشده)

امکان ثبت و نمایش آرتیکلهای مالی وابسته به عملیات مختلف انجام شده روی هر چک

نمایش اسناد دریافتنی / پرداختنی بر حسب وضعیتهای مختلف

نمایش چکهایی که موعد پرداخت آنها فرا رسیده

نمایش چکهایی با سررسید روز در آغاز کار برنامه

امکانات قدرتمند برای جستجو، فیلترینگ و مرتب کردن چکها و گرفتن گزارشهای متنوع برحسب شماره یا سایر مشخصات چکها

امکان نگهداری به روز اطلاعات صندوقها و بانکها (شامل موجودی نقدی و اوراق بهادار)

امکان گزارش دریافتها برحسب پرداخت‌کنندگان، موارد دریافت (عادی و تضمینی) و نوع (چک، نقد)

امکان گزارش پرداختها بر حسب دریافت کنندگان، موارد پرداخت (عادی وتضمینی) و نوع (چک، نقد)

امکان گزارش عملکرد طرف حسابها بر حسب دریافت و پرداخت

ارائه گزارش ریز دریافتها و پرداختها به طرف حساب مشخص در فاصله زمانی دلخواه

گزارش موجودی صندوق در تاریخ معین به تفکیک نقد و چک

مشاهده آرتیکلهای مالی وابسته به هر سند دریافت و پرداخت

دفتر ریز عملیات صندوق در فاصله زمانی معین

گزارش گردش کل عملیات صندوق در فاصله زمانی معین

گزارش ماهانه اسناد دریافتنی باز

نمایی از برنامه در سیستم خزانه داری :

[نرم افزار خزانه داری
(0) نظر
برچسب ها : سیستم جامع خزانه داری سانیران
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته چهارم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته سوم خرداد 1394 هفته چهارم فروردین 1394 هفته سوم فروردین 1394
موضوعات
نرم افزار حسابداری سانیران (11) نرم افزار حسابداری (10) نرم افزار جامع حسابداری (9) داشبورد مدیریتی تحت وب (8) گزارش ساز پویا (7) نرم افزار حسابداری جامع (7) نرم افزار حسابداری رایگان (7) نرم افزار حسابداری ارزان (7) نرم افزار داشبورد ساز (7) نرم افزار حسابداری یکپارچه (6) سیستم مالی (6) سیستم مالی یکپارچه (5) گزارش ساز حرفه ای (5) نرم افزار انبارداری (5) نرم افزار مالیاتی (5) داشبورد (5) نرم افزار گزارش ساز (5) داشبورد مدیریتی (4) نرم افزار خزانه داری (4) سانیران (4) نرم افزار فروشگاهی سبز نگار (4) نرم افزار تدارکات داخلی (3) نرم افزار سبزنگار (3) سبز نگار (2) حسابداری مالی (2) WBS (2) نرم افزار فروشگاهی (2) سبزنگار (2) معافیت مالیاتی (2) صندوق مکانیزه فروش (2) سیان (1) ساختار شکست کار (1) درباره سانیران (1) حسابداری پیمانکاری (1) بدون موضوع (5)
صفحه ها
فیدها
links
نرم افزار حسابداری سانیران نرم افزار حسابداری نرم افزار جامع حسابداری نرم افزار فروشگاهی نرم افزار حسابداری ارزان
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 24759
تعداد نوشته ها : 27
تعداد نظرات : 1
X