نرم افزار حسابداري نمايندگي در مشهد
بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی بازار
بررسی پارامترهای نرم افزار فروشگاهی سیان

قیمت ، کارایی ، کاربر پسند بودن ، قابلیت ها

قیمت

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان با قیمت تمام شده 100 هزار تومان برای مشتری ارزان ترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی موجود در بازار می باشد که ازین حیث می توان از آن به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی یاد کرد.

کارایی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان با زبان سی شارپ پیاده سازی شده است و با بهره گرفتن از جدیدترین تکنولوژی تولید که شامل دات نت فریم ورک 4.5 ، Entity Frameword 6 و WPF یکی از قدرتمندترین و سریع ترین نرم افزارهای حسابداری سطح فروشگاهی در بازار می باشد که در این زمینه یکه تاز می باشد.

کاربر پسند بودن

کاربر در نگاه اول از نرم افزار فروشگاهی سیان با گرافیک بسیار زیبا و چشم نواز مواجه می شود که با استفاده از ترکیب رنگ های زیبا و متفاوت در طول استفاده از نرم افزار چشم کاربر را خسته نکرده و جذب بیشتر کاربر به نرم افزار می شود. با استفاده از بررسی دقیق کارشناسان سعی شده تا کاربر در هر فرم از نرم افزار ، با اطلاعات زیادی مواجه نشود و بتواند پنجره ها را به راحتی مدیریت کند ، و هر بخش نرم افزار در دسته بندی بخصوص خود قرار گرفته که پیمایش در نرم افزار برای کاربر به راحتی قابل انجام است.

قابلیت ها

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سیان ، یک نرم افزار ساده ، روان ، آسان و در عین حال جامع می باشد که در غالب چهار زیر سیستم مالی ، انبار ، خرید و فروش و دریافت و پرداخت طراحی گردیده است که شامل امکانات ویژ? گزارش از ریز‌گردش یک کالا، یک شخص و یا یک شرکت و امکانات دیگر تا سود کالا ،گزارش سود و زیان ترازنامه با انواع شاخصه های مختلف برای کاربران محترم‌ است.
مهمترین قابلیت سیان که خود را از رقیبان متمایز کرده است قابلیت به روز رسانی و شخصی سازی با توجه به نظر مشتری است که در صورت درخواست به راحتی با نصب کردن فایل مورد در نظر در مسیر برنامه و نصب ماژول درخواستی ، قابلیت جدید مورد نظر کاربر به سیستم اضافه می شود.


(0) نظر
برچسب ها : نرم افزار فروشگاهی-سیان-نرم افزار حسابداری
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته چهارم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته سوم خرداد 1394 هفته چهارم فروردین 1394 هفته سوم فروردین 1394
موضوعات
نرم افزار حسابداری سانیران (11) نرم افزار حسابداری (10) نرم افزار جامع حسابداری (9) داشبورد مدیریتی تحت وب (8) گزارش ساز پویا (7) نرم افزار حسابداری جامع (7) نرم افزار حسابداری رایگان (7) نرم افزار حسابداری ارزان (7) نرم افزار داشبورد ساز (7) نرم افزار حسابداری یکپارچه (6) سیستم مالی (6) سیستم مالی یکپارچه (5) گزارش ساز حرفه ای (5) نرم افزار انبارداری (5) نرم افزار مالیاتی (5) داشبورد (5) نرم افزار گزارش ساز (5) داشبورد مدیریتی (4) نرم افزار خزانه داری (4) سانیران (4) نرم افزار فروشگاهی سبز نگار (4) نرم افزار تدارکات داخلی (3) نرم افزار سبزنگار (3) سبز نگار (2) حسابداری مالی (2) WBS (2) نرم افزار فروشگاهی (2) سبزنگار (2) معافیت مالیاتی (2) صندوق مکانیزه فروش (2) سیان (1) ساختار شکست کار (1) درباره سانیران (1) حسابداری پیمانکاری (1) بدون موضوع (5)
صفحه ها
فیدها
links
نرم افزار حسابداری سانیران نرم افزار حسابداری نرم افزار جامع حسابداری نرم افزار فروشگاهی نرم افزار حسابداری ارزان
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 24732
تعداد نوشته ها : 27
تعداد نظرات : 1
X